شرکت واریان

نماینده انحصاری Contex ، Océ و Tally در ایران

تعریفی نوین از چاپ دیجیتال

ارائه بروزترین تکنولوژی های چاپ

پلاترهای لیزری و جوهرافشان

فروش و خدمات پس از فروش

گسترده ترین طیف اسکنرهای طولی

کانتکس دانمارک ، بزرگترین تولیدکننده ی اسکنرهای طولی در دنیا

/

گروه واریان، نماینده انحصاری Océ ، Tally و Contex در ایران

دسته بندی محصولات و خدمات

واریان ، ارائه دهنده طیف گسترده ای از راه حل های چاپ ، پلاتر لیزری ، پلاتر رنگی ، دستگاه چاپ دیجیتال ، پرینتر سوزنی ، پرینتر خطی و اسکنر نقشه
قانون جدید واگذاری چک

قانون جدید واگذاری چک

قانون جدید چک از آذر ماه سال 1399 قرار است اجرایی شود، اما شاید بسیاری از مردم به‌ویژه کسبه و صاحبان مشاغل کوچک و متوسط با تغییرات گسترده این قانون، آشنا نباشند. قانون جدید چه می‌گوید؟
بیشتر بخوانید

پرینتر چاپ چک و علت استفاده از آن ها

پرینتر چاپ چک و علت استفاده از آن ها

فرض کنید چکی را با چاپگر لیزری با مبلغ 325.000.000 تومان صادر کرده اید. فردی که از ضعف چاپگرهای لیزری در امور مالی آگاه است ، اقدام به تغییر عدد 2 به 1 و یا 3 به 2 می نماید! بدین صورت چک شما تغییر کرده و مبلغ آن نیز تغییر یافته است. یا آن فرد با پاک کردن کامل عدد 3 در انتهای چک ، چک را مجدداً درون پرینتر قرار داده و این بار عدد 5 را جایگزین می کند. بدین صورت چک صادر شده ی شما از 325.000.000 تومان به 525.000.000 تومان تغییر می کند !
بیشتر بخوانید

نسل جدید پرینتر های سوزنی 80 ستون

نسل جدید پرینتر های سوزنی 80 ستون

سالیان سال است که تکنولوژی پرینترهای سوزنی به دلایلی چون هزینه چاپ و نگهداری پایین، امکان چاپ همزمان 5 نسخه و امنیت بالا مورد توجه سازمان ها و موسسات دولتی ، غیر دولتی ، خصوصی و خدماتی قرار گرفته است.
بیشتر بخوانید

کانتکس  اسکنر نقشه جدید خود را با نام HD Ultra X معرفی کرد

کانتکس اسکنر نقشه جدید خود را با نام HD Ultra X معرفی کرد

اسکنر نقشه جدید کانتکس با عنوان Contex HD Ultra X در دو سایز طولی 36 و 42 اینچ عرضه شده است. این اسکنر طولی ، تحول عظیمی را در صنعت اسکنر های نقشه ایجاد کرد. سرعت فوق العاده بالا در کنار دوربین های CCD ، این امکان را به کاربر میدهد هر تعداد نقشه ای را در حداقل زمان ممکن و با بیشتر و بهترین دقت اسکن کند.
بیشتر بخوانید

پرینتر های سوزنی و ماتریسی

پرینتر های سوزنی و ماتریسی

پرینتر سوزنی ، چاپگری است که از مکانیزم ضربه برای چاپ استفاده می کند. بدین صورت که پرینت هد شامل چندین سوزن ( پین ) می باشد که بصورت ماتریس کنار یکدگیر قرار گرفته و هرجا که نیاز به چاپ باشد ، با سرعت و به شدت به ریبون پرینت ضربه زده و در نتیجه ی آن ، چاپ صورت می گیرد. از قرار گرفتن اثرات ضربه (چاپ یک نقطه سیاه) در کنار یکدیگر ، یک کاراکتر چاپ شده به وجود می آید.
بیشتر بخوانید

بررسی و تحلیل انواع اسکنر نقشه

بررسی و تحلیل انواع اسکنر نقشه

پس از تولید گسترده اسکنر های اسناد و استفاده از اسکنرهای اسناد در  سازمان ها و ادارات مختلف ، جهت تهیه نسخه الکترونیک اسناد و آرشیو آن ها ، نیاز به اسکنرهای طولی که قابلیت اسکن نقشه و اسناد با عرض بزرگتر از A3 داشته باشند ، بشدت احساس شد. کاربرد این اسکنر ها اغلب اسکن اسناد بزرگ ، نقشه های مهندسی و جغرافیایی بودند که نهایتاً منجر به تولید اسکنرهای عریضی به نام اسکنر نقشه ( Map Scanner ) گردید.
بیشتر بخوانید

مروری بر تاریخچه TallyGenicom و پرینترهای خطی

مروری بر تاریخچه TallyGenicom و پرینترهای خطی

  كمپانی آمریكائی ـ انگلیسی TallyGenicom  که از ابتدای سال میلادی 2004 با ادغام دو کمپانی بزرگ Tally  و Genicom  فعالیت اجرایی خود را آغاز نموده است ، یك كمپانی كاملاً  تخصصی كه  در زمینه تولید چاپگر های كامپیوتر فعالیت داشته و هم اكنون با ساخت بیش از چهل مدل متنـوع از چاپگرهایی با تكنولوژی‏ها وكاربردهای گوناگون ، تولیدكننده گسترده‎ترین طیف پرینتر در دنیا بشمار می‎رود. از جمله تکنولوژی های منحصر بفرد تالی می تواند به پرینتر خطی ( چاپگر خطی ) اشاره نمود.
بیشتر بخوانید

پلاتر لیزری

جدیدترین محصولات و تکنولوژی های پلاتر لیزری ، پلاتر پرسرعت رنگی ، سیستم های چندمنظوره و...

بیشتر بدانید

اسکنر نقشه

اسکنر های عریض نقشه و پوستر ، با سرعت و دقت بالا ، به همراه تکنولوژی های نوین اسکن

بیشتر بدانید

پرینتر سوزنی

شامل پرینتر های سوزنی 80 ستون ، 136 ستون ، پرینتر های تحویلداری و بانکی ، چاپ چک و دفترچه و...

بیشتر بدانید

چاپگر خطی

چاپگر های خطی پرسرعت تالی جنیکام , مناسب برای چاپ اسناد مالی ، رسید انبار ، صدور فاکتور ، فیش حقوقی محرمانه و....

بیشتر بدانید