درباره شرکت واریان

شرکت واریان خاورمیانه - گروه شرکت های واریان

شرکت واریان خاورمیانه

شرکت واریان به عنوان یکی از اعضای شورای عالی انفورماتیک ، در طی سالها فعالیت مستمر خود از طرق مختلف منجمله واردات و تولید تجهیزات پیشرفته کامپیوتری ، با همکاری مستقیم با پیشروان تکنولوژی این صنعت پاسخگوی نیازهای مشتریان حرفه ای خود در صنایع گوناگون، سازمانها و مؤسسات مختلف دولتی و خصوصی بوده است .

نوآوری و پیشتازی در معرفی محصولاتی برتر از قبیل سیستمهای طراحی مهندسی ، چاپ دیجیتال و چاپگرهای خطی از مشخصه‌های اصلی فعالیت‌های هلدینگ واریان بوده است که در کنار ارائه انواع عمومی‌تر پرینترهای سرعت بالا که به تناسب و در زمان خود در پروژه های عظیمی چون چاپ کارت ملی ، چاپ قبوض شرکتهای پست و مخابرات ، صدور دفترچه‌های بیمه و ده ها پروژه قابل توجه در سیستمهای بانکی و هزاران پروژه بزرگ و کوچک به کار گرفته شده‌اند هر یک به تنهایی نیز میتوانند گواه پیشگامی این شرکت در صنعت پیشرو IT  کشور باشند بطوریکه در حال حاضر میتوان به ارائه خدمات پس از فروش هزاران چاپگر نصب شده در سازمانهای بزرگی چون بانکها ، بیمه های خدمات درمانی (سلامت ایران) و تامین اجتماعی، واحدهای مختلف پتروشیمی، شرکت های پخش دارویی، آرایشی و غذایی، شرکتهای خودروسازی، شرکتهای آب و فاضلاب، اتاق‌های بازرگانی، واحدهای مختلف وزارت نفت و شرکتهای نفتی، سازمانهای مختلف هوائی و دریائی ، ادارات مختلف ثبت احوال ، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور و هزاران نمونه در بخش دولتی و خصوصی اشاره نمود.

از دلایل ‌عمده حضور گسترده اینشرکت در بازار اینکه سیاست کاری واریان از همان ابتدا بر این اصل استوار بوده است که سیستم‌هایی ارائه شوند که در تکنولوژی چاپ پیشرو و منحصر به فرد باشند. بطوریکه کیفیت بی‌نظیر آنها همراه با سرعت بالا ، مواد مصرفی با عمر طولانی و در عین حال هزینه تمام شده چاپ ناچیز ، توان فعالیت طولانی در محیطهای خشن نظیر محیطهای آلوده صنعتی، درصد خطای اندک در ابعاد بزرگ چاپ و کمترین تاثیر منفی بر محیط زیست، پاسخگوی نیازهای مشتریان محترم بوده و عملا مناسبترین انتخاب جهت به کارگیری در تمامی سازمانها، شرکتها و نهادهای خصوصی و دولتی میباشند.

محصولات این شرکت دارای حداقل یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش بوده و تامین قطعات و مواد مصرفی اصلی در طول دوره بهره برداری از تعهدات استاندارد این شرکت می باشد. اگر چه حضور نمایندگان این شرکت در سطح تمامی استانها امکان ارائه خدمات با کیفیت را فراهم آورده است افزایش کیفیت خدمات کافی نبوده بلکه همزمان کاهش زمان بین تماس مشتری تا حضور مهندسین سرویس  در محل کار از جمله اهداف اصلی این شرکت به شمار می‌آید.

در پایان یادآوری مینماید گرچه محصولات مورد نظر در نمایشگاه دائمی‌شرکت آماده تست و ارزیابی‌ می‌باشد حسب مورد و بر اساس درخواست میتوانند جهت تست نهایی به سایت مشتریان محترم نیز منتقل گردند.

ضمن آرزوی بهروزی و شادکامی برای جنابعالی و همکاران محترم امید است هر چه زودتر میزبان قدوم شما هموطن گرامی باشیم