سیستم های چاپ دیجیتال

کانن دستگاه چاپ دیجیتال جدید خود با نام سری varioPRINT 140 را معرفی کرد

کانن دستگاه چاپ دیجیتال جدید خود با نام سری varioPRINT 140 را معرفی کرد

در پی موفقیت های پی در پی کانن در بازار پرینت تک رنگ ، کانن امریکا ، پیشرو در راه حل های چاپ دیجیتال ، نسل سوم دستگاه چاپ دیجیتال varioPRINT DP LINE را با عنوان varioPRINT 140 Series معرفی کرد. این سری در سه سرعت 115 برگ در دقیقه ، 130 برگ در دقیقه و 140 برگ در دقیقه عرضه شده است. سری جدید همانند سری ها قبلی کیفیت بینظیر چاپ دیجیتال در کنار خدمات دیگر خود به موسسات چاپ و چاپخانه هایی که حجم کاری بسیار بالا را کنار کیفیت و طیف گسترده نیازهای مشتری ، می خواهند ارائه می دهد.

این دستگاه با قدرت چاپ حداقل 800.000 برگ در ماه ، سادگی ، مقرون به صرفگی ، راحتی و اطمینان را به شما می دهد تا بتوانید به تمام نیازهای مشتریان خود بسرعت پاسخ دهید. از کیفیت بینظیر آن ، علاوه بر کپی ، پرینت و اسکن عادی ، می توانید چاپ های فوق العاده با کیفیت برای کتاب های پزشکی ( که نیازمند وضوح کافی و دقیق هستند ) ، حقوقی ، دانشگاه ها  ، آموزش و پرورش و .... استفاده نمایید.

آقای تویوتسوگو کووامورا قائم مقام مدیر اجرای ارشد کانن امریکا می گوید: " تقریباً روزانه ما با کلی اسناد چاپ شده ی تک رنگ رو به رو هستید ، از متریال های دانشگاهی و پژوهشی تا کتب پزشکی ، کتب حقوقی و راهنماها. کلاً ، چاپ های سیاه و سفید همچنان به عنوان یکی از بزرگ ترین نیازهای روزمره ی بشر در تمام مراحل زندگی بحساب می آیند. دستگاه varioPRINT 140 توجه خاص شرکت کانن رو به این قسمت مهم از نیازهای چاپ پررنگ می کند. یک جانشین ارزشمند و قدرتمند ، بر اساس تکنولوژی های مدرن اسه (Oce) ، برای دستگاه های قدیمی کانن مانند IR7105 و IR7095 ، که علاوه بر کیفیت چاپ فوق العاده بهتر ، کمترین اثر را بر محیط اطراف خود و محیط زیست می گذارد و چاپ آن بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. "

نسل سوم دستگاه کانن varioPRINT 140 مانند نسل های قبلی خود ، تنها دستگاه های چاپ دیجیتالی هستند که به هیچ عنوان حین چاپ از خود گاز مخرب و سرطان زای اوزون تولید نمی کنند و به دلیل دمای بسیار کم مورد نیاز برای فیوزینگ ( 90-100 درجه سانتیگراد ) ، مصرف انرژی بسیار کمتری دارد.

دستگاه سری varioPRINT 140 ظرفیت تولید و چاپ حداکثر 2.2 میلیون برگ در ماه را دارد و ازکنترلر ویندوز 10 به همراه نرم افزار Océ PRISMAsync برخوردار است. ابزار هایی مانند:

  • PRISMAsync Job Scheduler
  • PRISMAsync Remote Manager
  • PRISMAsync Remote Control app for Smart Devices

این ابزارها را می توانید بر روی گوشی هوشمند ، یا تبلت خود دانلود کرده و از لحظه لحظه وضعیت چاپ دستگاه خود باخبر باشید. برنامه چاپ تعیین کرده و برای ساعت های بعدی دستگاه هم کار ارسال نمایید.

ویژگی های بهینه تر شده ی کپی . اسکن به کاربران این امکان را می دهند که به راحتی و با روشی مقرون به صرفه ، اسناد و برگه های خود را بصورت یک فایل کتاب اسکن کرده ، برای آن شماره صفحه بگذارند ، سایز آن را کوچک تر و بزرگ تر کنند و نهایتاً آن را درون فلش مموری ، ایمیل ، حافظه DocBox دستگاه قرار دهند و یا حتی از آن فایل ایجاد شده کپی بگیرند !

 

دستگاه varioPRINT 140 به وسیله تکنولوژی Océ Screen Point تعبیه شده درون آن ، چاپی بسیار مشابه افست ، با کیفیت فوق العاده بالا و خطوط تیز و شادآب ، در کنار طیف گسترده ای از GrayScale را ارائه می دهد که تصاویری بسیار واضح و زیبا در قالب یک چاپ سیاه و سفید حاصل آن می باشد.

تبدیل بی نقص طیف گسترده ی رنگ ها به طیف رنگی خاکستری یا GrayScale ، این امکان را می دهد که هر عکس رنگی ای را با خیالی آسوده از کیفیت چاپ ، به عکسی سیاه و سفید تبدیل نمایید.

دستگاه Canon varioPRINT 140 Series از طریق نمایندگی های انحصاری و یا مجاز کانن در سراسر دنیا به مصرف کنندگان ارائه می شود و شرکت واریان ایران مفتخر است که می تواند به عنوان نماینده انحصاری دستگاه های چاپ دیجیتال Canon در ایران ، این دستگاه را به دست هموطنان عزیزمان برساند تا آن ها نیز مانند مردم سراسر دنیا از آن بهره مند شوند.