خبرها و رویدادها

نسل جدید پرینتر های سوزنی 80 ستون

نسل جدید پرینتر های سوزنی 80 ستون

سالیان سال است که تکنولوژی پرینترهای سوزنی به دلایلی چون هزینه چاپ و نگهداری کم، امکان چاپ همزمان 5 نسخه و امنیت بالا در چاپ مورد توجه سازمان ها ، ارگان ها و موسسات دولتی ، غیر دولتی ، خصوصی و خدماتی قرار گرفته است.

متاسفانه تا اوسط دهه 90 شمسی ، پرینترهای سوزنی موجود در بازار ایران، پرینترهایی قدیمی با طراحی پیش پا افتاده بوده که به دلیل عدم تنوع ، استفاده از آن ها تنها انتخاب کاربران محترم در این سال ها بوده است و این موضوع منتج به برخی نارضایتی ها از عدم سازگاری آن پرینترهای سوزنی با محیط های کاربری و همچنین خدمات پس از فروش نامناسب شده است.

در سال 1394 شرکت واریان با بیش از 35 سال تجربه فروش و خدمات پس از فروش انواع سیستم های چاپ، اقدام به واردات و ارائه آخرین و مدرن ترین پرینترهای سوزنی Tally آلمان با نام Tally Dascom TD1125 نمود.

پرینتر سوزنی Tally TD1125 ، علاوه بر مزایای قبلی پرینترهای سوزنی ، ویژگی های جدیدی متناسب با نیاز روز به کاربران ارائه داد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • صدای کمتر در مقایسه با پرینترهای سوزنی قدیمی
  • طراحی ارگونومیک و زیبا
  • اعمال تنظیمات ویژه و خاص مانند تغییر محل شروع چاپ ، جابجایی ، بروزرسانی فریم ویر و .... از طریق نرم افزار مدیریت پرینتر سوزنی
  • عمر پرینت هد و ریبون به مراتب بیشتر

در طی این سالها ، پرینتر سوزنی Tally 1125 ،  به دلیل مزیتهای ذکر شده ، مورد استقبال مشتریان محترم از قبیل آزمایشگاه و بیمارستان ها ، شرکت های پخش و توزیع ، مراکز ارائه خدمات اجتماعی ، باسکول سازان و ... قرار گرفته است و توانسته سهم بالایی را در بازار به دست آورد.

پورت های ارتباطی USB ، Parallel و سریال راه های برقراری ارتباط با پرینتر تالی داسکام 1125 بوده و این پرینتر سوزنی امکان نصب در تمامی سیستم عامل ها ( 32 و 64 بیتی و محیط های یونیکس ) را دارا می باشد. قابل ذکر است که با توجه به مدرن بودن این پرینتر سوزنی ، پرینتر فوق با تمامی نرم افزارهای مدیریت داروخانه و بیمارستان ، مالی و حسابداری ، آژانس های گردشگری و مسافرتی و همچنین به تمامی نشان دهنده ها در صنف باسکول ( اندیکاتور ) سازگاری کامل دارد.

در پایان ذکر این نکته ضروریست که پرینتر سوزنی Tally TD1125 شامل یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش شرکت واریان میباشد.