ثبت و فعال سازی گارانتی

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما در استفاده از محصولات شرکت واریان ، تتکمیل و تایید این فرم به منزله فعالسازی گارانتی شما از تاریخ مندرج در کارت گارانتی و تایید شما با شرایط ارائه گارانتی می باشد.

اطلاعیه گارانتی

کلیه سیستم های تحت گارانتی واریان

 1. شرکت واریان تضمین ‌می‌کند که همه محصولات مورد عرضه این شرکت، کالای اورجینال با شماره سریال قابل استعلام از تولیدکننده مربوطه است.
 2. لطفا هنگام خرید، از ارائه کارت گارانتی واریان یا برچسب گارانتی و تطابق شماره سریال مندرج روی کارت و دستگاه اطمینان حاصل فرمائید.
 3. دوره گارانتی تجهیزات مورد عرضه واریان از یک الی 5 سال متفاوت است، لطفا توجه داشته باشید که تاریخ شروع و پایان این دوره، روی کارت گارانتی دقیق ثبت شده باشد. در پرینترهای حرارتی شامل فیش پرینتر و لیبل پرینتر ، استعلام مدت گارانتی از طریق سایت صورت می پذیرد.
 4. گارانتی دستگاه‌ها شامل هد چاپ، باطری، کابل و آداپتور نیست.
 5. در صورت بروز هرگونه مشکل فنی، برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه خود بهتر است ابتدا با کارشناسان پشتیبانی واریان از طریق شماره تلفن 02188754871 داخلی 222 تماس بگیرید.
 6. در صورت عدم رفع مشکل به صورت تلفنی، کارشناسان واریان شما را راهنمایی خواهند کرد تا دستگاه را چگونه و به کدام واحد خدمات پس از فروش واریان ارسال کنید تا مراحل رفع اشکال و یا تعوض کالا در اسرع وقت صورت گیرد. (هزینه ارسال و بازگشت کالا به عهده مشتری است)
 7. لطفا در زمان ارسال کالا به هریک از مراکز خدمات پس از فروش واریان، دقت فرمائید جعبه و لوازم جانبی دستگاه (چاپگرها حتما بهمراه نمونه کاغذ یا برچسب و ربیون مصرفی) به صورت کامل ارسال گردد.
 8. نحوه ارائه خدمات گارانتی اعم از تعمیر و یا تعویض کالا منوط به نظر کارشناسان فنی واریان است.

شرایط گارانتی

پرینترهای حرارتی تالی داسکام و تالی‌سان
 • استفاده از لیبل ، ریبون و یا رول حرارتی غیر استاندارد که مورد تایید شرکت نباشد.
 • مخدوش بودن شماره سریال روی بدنه دستگاه
 • خرابی های ناشی از نفوذ مایعات و مواد شیمیایی، آتش و حرارت، ضربه نوسانات برق و استفاده ی نادرست از دستگاه
 • سرویس و تعمیرات توسط افراد متفرقه
 • استفاده از لوازم جانبی متفرقه شامل آداپتور، باطری و کابل

فعالسازی گارانتی

لطفاً شماره سریال و کد اشتراک دستگاه خود را وارد نمایید: