گارانتی واریان|10 سال خدمات پس از فروش|اصالت|رضایت|سودمند

نماینده انحصاری و رسمی برندهای معتبر دنیا

بیش از 37 سال سابقه

اطلاعیه گارانتی

کلیه سیستم های تحت گارانتی واریان

 1. شرکت واریان تضمین ‌می‌کند که همه محصولات مورد عرضه این شرکت، کالای اورجینال با شماره سریال قابل استعلام از تولیدکننده مربوطه است.
 2. لطفا هنگام خرید، از ارائه کارت گارانتی واریان یا برچسب گارانتی و تطابق شماره سریال مندرج روی کارت و دستگاه اطمینان حاصل فرمائید.
 3. دوره گارانتی تجهیزات مورد عرضه واریان از یک الی 5 سال متفاوت است، لطفا توجه داشته باشید که تاریخ شروع و پایان این دوره، روی کارت گارانتی دقیق ثبت شده باشد. در پرینترهای حرارتی شامل فیش پرینتر و لیبل پرینتر ، استعلام مدت گارانتی از طریق سایت صورت می پذیرد.
 4. گارانتی دستگاه‌ها شامل هد چاپ، باطری، کابل و آداپتور نیست.
 5. در صورت بروز هرگونه مشکل فنی، برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه خود بهتر است ابتدا با کارشناسان پشتیبانی واریان از طریق شماره تلفن 02188754871 داخلی 222 تماس بگیرید.
 6. در صورت عدم رفع مشکل به صورت تلفنی، کارشناسان واریان شما را راهنمایی خواهند کرد تا دستگاه را چگونه و به کدام واحد خدمات پس از فروش واریان ارسال کنید تا مراحل رفع اشکال و یا تعوض کالا در اسرع وقت صورت گیرد. (هزینه ارسال و بازگشت کالا به عهده مشتری است)
 7. لطفا در زمان ارسال کالا به هریک از مراکز خدمات پس از فروش واریان، دقت فرمائید جعبه و لوازم جانبی دستگاه (چاپگرها حتما بهمراه نمونه کاغذ یا برچسب و ربیون مصرفی) به صورت کامل ارسال گردد.
 8. نحوه ارائه خدمات گارانتی اعم از تعمیر و یا تعویض کالا منوط به نظر کارشناسان فنی واریان است.

شرایط گارانتی

پرینترهای حرارتی تالی داسکام و تالی‌سان
 • استفاده از لیبل ، ریبون و یا رول حرارتی غیر استاندارد که مورد تایید شرکت نباشد.
 • مخدوش بودن شماره سریال روی بدنه دستگاه
 • خرابی های ناشی از نفوذ مایعات و مواد شیمیایی، آتش و حرارت، ضربه نوسانات برق و استفاده ی نادرست از دستگاه
 • سرویس و تعمیرات توسط افراد متفرقه
 • استفاده از لوازم جانبی متفرقه شامل آداپتور، باطری و کابل

گارانتی واریان

واریان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در ایران با تیمی قدرتمند همواره در کنار شماست. تکنسین متخصص واریان در سراسر ایران پس دریافت درخواست از سمت شما عزیزان در سریع‌ترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی هستند، پس تنها کافیست که هر زمان که نیاز به کمک داشتید با شماره 02188754871 تماس بگیرید.

قطعات اصلی

گارانتی قطعات یدکی

گارانتی سرویس

تکنسین های آموزش دیده

عیب یابی دقیق

رفع ایراد

ارائه خدمات پس از فروش در سراسر ایران

هدف اصلی واریان جلب اعتماد و رضایت واقعی مشتریان است. اولویت ما حفظ اعتبار و تصویر برند واریان از طریق خدمات در سراسر کشور می باشد.