فناوری

همکاری Tally Dascom و RESA Global در فرودگاه های اتحادیه اروپا

همکاری Tally Dascom و RESA Global در فرودگاه های اتحادیه اروپا

ماموریت جدید پرینترهای سوزنی تالی داسکام: پرینت لیست مسافران در Gateهای خروجی فرودگاه ها

رسا (RESA) کیست؟

کمپانی فرانسوی RESA یکی از ارائه دهندگان سرویس های فناوری اطلاعات مدرن در صنعت مدیریت فرودگاهی دنیاست. ماموریت این شرکت، توسعه و ارائه راه حل های نرم افزاری و سخت افزاری فرودگاه ها خطوط هوایی و پیمانکاران خدمات فرودگاهی می باشد. راه کار مدیریت فرودگاهی RESA شامل مدیریت و ارائه سرویس های مرتبط با مسافران جهت سوار/پیاده شدن از هواپیما و یا یا جابجایی و  حمل و نقل چمدان های مسافران می باشد. RESA وظیفه مدیریت و تجهیز بیش از 300 فرودگاه را در بیش از 60 کشور جهان ، 450 خطوط هوایی و مدیریت 500 میلیون مسافر در سال را بر عهده دارد.

تالی داسکام و پرینت لیست مسافران در Gate خروجی فرودگاه

پرینتر سوزنی تالی داسکام مدل 1140 ، چاپگر کوچک و زیبا با قابلیت چاپ انواع فرم های بهم پیوسته چند نسخه ای و فرم های ساده ( Sheet ) می باشد که در ابتدای سال 2023 وظیفه جدیدی توسط کمپانی RESA به او محول گردید، چاپ لیست مسافران در Gate خروجی فرودگاه ها ! این پرینتر سوزنی می تواند تا 4 نسخه کاربنلس با سرعت 450 کاراکتر در ثانیه پرینت نماید و به سادگی جایگزین پرینترهای قدیمی گردید.

همکاری، سازگاری و کیفیت سنجی و تایید نهایی پرینتر سوزنی Tally

RESA برای بروزرسانی تجهیزات سخت افزاری خود ، به دنبال تولید کننده چاپگر سوزنی جدید بود که به DASCOM آلمان روی آورد. پرینتر سوزنی تالی داسکام 1140/1145 که اغلب درمحیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گرفت، بلافاصله به عنوان یک گزینه ایده آل مطرح گردید

کمپانی DASCOM آلمان نیز همواره خود را ملزم به ارائه بهترین کیفیت ، در کنار رعایت آخرین استانداردهای ارائه شده میداند. به همین دلیل ، بلافاصله پس از معرفی پرینتر های سوزنی تالی 1140 و تالی 1145 ، هردو پرینتر کلیه استانداردها و معیارهای سخت گیرانه RESA را پاس کرده و توسط این کمپانی مورد تایید قرار گرفتند. این درحالی است که پرینترهای سوزنی اپسون ، همگی پس از تست های RESA به دلایل گوناگونی مانند عدم رعایت استاندارد برق 2023 اتحادیه اروپا و یا عدم رعایت کیفیت رد شدند.

بنابراین ، در یک همکاری نزدیک و تگاتنگ بین داسکام و رسا ، پرینتر سوزنی تالی داسکام مدل 1140 با محیط نرم افزاری RESA سازگار شده و یک رول نگهدارنده نیز برای آن طراحی و ساخته شد.

کیفیت ، دوام ، گارانتی و ایمنی

همکاری بین RESA و DASCOM بیش از همه بر کیفیت قابل اعتماد چاپگر و توسعه در مشارکت متمرکز است. در حال حاضر ( جولای 2023 )، بیش از 300 چاپگر سوزنی تالی داسکام در فرودگاه های اتحادیه اروپا در حال کار کردن هستند و این تازه ابتدای راه است.

خدمات پس از فروش پرینتر سوزنی تالی

پرینتر طوری طراحی شده است که توسط هر کاربری و به سادگی راه اندازی شود. درایور آن در کلیه سیستم عمل های ویندوز و یونیکس ارائه شده است و تعویض ریبون یا نصب رول کاغذ در آن بسیار ساده است.

این چاپگر نیز با گارانتی 18 ماهه واریان ، در ایران ارائه می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید صفحه فرود پرینتر سوزنی را مشاهده نمایید.