آکادمی

آموزش آماده سازی و نصب رول لیبل در لیبل پرینتر تالی داسکام مدل DL820

آموزش آماده سازی و نصب رول لیبل در لیبل پرینتر تالی داسکام مدل DL820

یکی از مراحلی که در نصب اولیه پرینتر، توسط کاربر آن صورت می گیرد ، آماده سازی رول لیبل حهت قراردادن آن درون لیبل پرینتر است. پرینترهای لیبل زن تالی داسکام طیف گسترده ای از انواع لیبل ها را در سایزها و ویژگی های متنوع پشتیبانی می نماید. همچنین فشار پرینت هد آن قابلیت تنظیم شدن دارد بنابراین می توانید از انواع لیبل با ضخامت های متنوع استفاده کنید. با این پرینتر می توانید لیبل های فروشگاهی ( مشخصات کالا ، قیمت و دیجیکالا ) ، لیبل های فرودگاهی ( کانتر بلیط ، برچسب چمدان و کارت پرواز ) ، تولیدی ها ( لباس ، مشخصات کالای تولید شده ) ، اموال ، آزمایشگاه ها ، لیبل های بیمارستانی ( مچ بند نوزاد ، بزرگسال ، تغذیه و رستوران ) و ....... چاپ نمایید.

در این دستورالعمل و ویدئوی آموزشی ، از رول لیبل جدا از هم ( GAP دار ) استفاده شده است. در صورتی که رول لیبل مورد استفاده ی شما متفاوت است می توانید از همین دستورالعمل استفاده کنید. در صورتی که به هر دلیلی در راه اندازی آن موفق نشدید حتماً با مرکز خدمات واریان تماس حاصل نمایید.

مراحل نصب لیبل پرینتر تالی داسکام مدل DL820 به شرح زیر می باشد:

  1. نصب رول ریبون
  2. نصب رول لیبل  ( همین آموزش )
  3. کالیبراسیون لیبل
  4. نصب درایور در سیستم عامل ویندوز و یا نصب درایور در سیستم عامل مکینتاش MacOS

لطفاً توجه داشته باشید که همواره می توانید ماهیت عملکرد سنسور لیبل را از طریق نرم افزار Config Tools لیبل پرینتر تغییر دهید.

جهت مشاهده و خرید لیبل پرینتر تالی داسکام ، کلیک نمایید.

آموزش آماده سازی و نصب رول لیبل در لیبل پرینتر تالی داسکام مدل DL820 | واریان

به اشتراک بگذارید: